KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE

ARANŻACJA ROŚLIN WE WNĘTRZACH

7

Rośliny we wnętrzach – Kwiaty do biura

Kwiaty w biurze tworzą wspaniałą atmosferę. Nawilżają powietrze, oczyszczają je, ale też spełniają funkcję dekoracyjną, której nie da się zastąpić w żaden inny sposób. To właśnie dzięki nim w biurze jest przytulniej, ich obecność relaksuje i uspokaja. Są namiastką lasu lub ogrodu we wnętrzach biur. Olbrzymia różnorodność dostępnych w sprzedaży roślin może jednak stanowić problem z wyborem, które z nich są odpowiednie do danego lokum. Duże znaczenie mają wymagania, zarówno pracowników, ale też i samych roślin. Trzeba także wziąć pod uwagę, że część osób może mieć alergię związaną z niektórymi gatunkami kwiatów. Stąd nasza oferta skierowana właściwie jest do wszystkich, którzy chcieliby się cieszyć pięknym widokiem kwiatów w biurach na długie lata.

Serwis kwiatowy – profesjonalna opieka

Nawet najpiękniejsze i trwałe kwiaty szybko stracą swój urok wobec niewystarczającej lub niewłaściwej opieki. Choć odpowiednio dobrane do miejsca i środowiska, w którym rosną, brak odpowiedniej pielęgnacji może sprawić, że rośliny w biurze zaczną tracić na swoim wyglądzie i uroku. W ramach świadczonych usług oferujemy stałą opiekę nad roślinami, które urozmaicają przestrzeń biurową. Rozwiązujemy tym samym odwieczny problem niedostatecznej lub wręcz przesadnej opieki nad kwiatami. Dbamy o ich optymalne nawadnianie, okresowe nawożenie, wymianę ziemi i przycinanie, dzięki czemu są stale piękne i tworzą urokliwą wizytówkę miejsca pracy.

Kwiaty w domu, czyli uczta dla oczu

Także rośliny w domu są niezwykle popularne. Odpowiednio pielęgnowane stanowią nie tylko piękną ozdobę, ale są także dumą ich właścicieli. Zarówno te kwitnące, jak i zielone cieszą każdego, kto potrafi docenić ich wspaniały widok i wysiłek włożony w hodowlę. Zarówno te popularne, jak i egzotyczne mają jednak swoje wymagania, którym każdy, także początkujący opiekun powinien sprostać. Wszystko zaczyna się od odpowiedniego ich doboru. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę szereg czynników, jakie występują w określonych lokalizacjach, gdzie rośliny będą rosnąć. Wiele roślin zaadoptuje się niemal w każdych warunkach, jednak często dochodzi wtedy do ich niewłaściwego wzrostu, skarłowacenia, czy gubienia liści. Warto zadbać by kwiaty w domu czuły się dobrze, odwdzięczą się nam wtedy doskonałą estetyką, bujnym kwitnieniem i soczystością kolorów.

Kwiaty do biura i domu – jakie wybrać?

Kwiaty do biura i firmy mają przede wszystkim charakter nietuznkowej ozdoby. Ich właściwy dobór stanowi połowę sukcesu uprawy i efektu. Ważne jest zatem poznać zwyczaje jakie panują w biurze, by odpowiednio dopasować najatrakcyjniejsze dla tych miejsc gatunki. Tu z pomocą przychodzą nasi wykwalifikowani ogrodnicy, którzy doskonale znają zwyczaje kwiatów doniczkowych, które chcemy ulokować w biurach, domach, czy oranżeriach. Istotne dla nas jest nie tylko to jakie gatunki będą odpowiadały gustom klientów, ale też gdzie i w jakich warunkach będą one rosły. Kwiaty w biurze dobierane są przez naszych fachowców pod kątem oświetlenia lokalu, powierzchni przeszkleń, wilgotności powietrza, temperatury oraz nakładów na przyszłą pielęgnację. Nie inaczej jest z kwiatami do domów, choć tu można pozwolić sobie na nieco większą swobodę. Rośliny domowe mają bowiem znacznie lepszą opiekę, jak również więcej możliwości ich umiejscowienia.

Kwiaty do biura – czy warto?

Na tak postawione pytanie można odpowiedzieć tylko w jeden sposób. Oczywiście, że tak! Wielu pracodawców stara się stworzyć jak najlepsze warunki dla osób zatrudnionych w firmie. Wyposażenie biur, choć czasami surowe ze względu na swoją funkcjonalność, powinno być choć w niewielkiej części przytulne. Z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że pracownicy biur czują się znacznie lepiej, gdy wokół nich królują rośliny. Wiedzą to także pracodawcy, którzy często korzystają z naszej usługi aranżacji zieleni w firmach. W jej ramach przede wszystkim doradzamy jakie gatunki kwiatów do biura sprawdzą się najlepiej. Tworzymy aranżacje, które pasują do każdego wnętrza. Fachowo dobieramy rośliny oraz donice, z którymi będą tworzyły doskonałą ozdobę każdego biura. Jeśli pozwalają na to warunki, proponujemy niesamowite aranżacje tzw. zielonych ścian, które robią ogromne wrażenie nie tylko na pracownikach, ale też kontrahentach i zaproszonych do firmy gościach. W wielu okolicznościach świetnie sprawdzają się także rośliny wiszące.

Kwiaty doniczkowe – elegancja na wysokim poziomie

Proponujemy zawsze kompleksowe rozwiązania.. Oferujemy pełen zakres usług nie tylko w doborze roślin i donic, ale też ich dalszej pielęgnacji. Zarówno kwiaty w biurze, jak i te w domach, mają przede wszystkim cieszyć i być jednym z ważniejszych elementów wystroju wnętrz, a nie smutnym obowiązkiem. Znamy się na tym! Nasze doświadczenie zostało niejednokrotnie docenione, zarówno przez gigantów biznesu, jak i pracowników korporacji czy kameralnych firm. Nasi fachowcy każdorazowo słyszeli słowa uznania od zadowolonych Klientów, zarówno wśród właścicieli i zarządców firm, jak i domów oraz apartamentów, którym aranżowaliśmy wystrój z roślin w biurach i pokojach. Tworzymy piękne, zielone i kwitnące przestrzenie we wnętrzach. Dopasowujemy je wsłuchując się w wymagania i oczekiwania właścicieli domów i firm, dzięki czemu cieszą każdego Klienta. Oferujemy także serwis związany z dbałością o kwiaty doniczkowe w biurach. Proponujemy niestandardowe rozwiązania oraz sprawdzone i łatwe w utrzymaniu rośliny, które będą dumą i powodem do zadowolenia. Doradzamy i pomożemy w kwestii doboru odpowiednich donic, podłóż i ziemi, w których rośliny będą rosły. Pozwoli to w przyszłości zapobiec ich chorobom, występowania pleśni i innych problemów, które mogą wystąpić podczas hodowli.

Z dumą prezentujemy swoje dokonania w zakresie doboru roślin doniczkowych do domu i biur. Zajrzyj do naszych realizacji!

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ:

  • dobór gatunkowy roślin i opracowanie szczegółowych wskazówek pielęgnacyjnych,
  • wybór donic, doniczek, skrzyń lub pojemników,
  • aranżacje zielonych ścian,
  • kompleksowa konserwacja roślin w domu lub biurze,
  • dopasowanie zabiegów pielęgnacyjnych do konkretnych gatunków roślin,
  • dostawa i sadzenie roślin,
  • przesadzanie roślin,
  • wykonywanie aranżacji świątecznych lub na specjalne okazje

ARANŻACJĘ ROŚLIN WE WNĘTRZACH WYKONUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ! już dziś!

Zapraszamy do składania zapytań i skorzystania z bezpłatnej wyceny. Oferujemy pełen wachlarz profesjonalnych usług z zakresu aranżacji i pielęgnacji roślin we wnętrzach.