NIEPOWTARZALNE PRZESTRZENIE

URZĄDZANIE OGRODÓW I TERENÓW ZIELENI

7

Aranżacja ogrodów

Aranżacja ogrodów jest kolejnym etapem po stworzeniu przemyślanego i kompleksowego projektu. Po opracowaniu dokładnego planu, który odzwierciedla potrzeby i wymagania inwestora, nadchodzi czas na przeniesienie rysunków w rzeczywistość. To już właściwie ostatni krok do uzyskania ogrodu marzeń, dlatego też istotne jest, by został on wykonany przez fachowców, którzy wiernie odwzorują zamierzenia wynikające z projektu. Tu właśnie przychodzimy z pomocą oferując usługę aranżacji ogrodu. Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów różnych branż, dlatego też tego typu projekty wykonujemy kompleksowo, pilnując wszystkich etapów prac. Dzięki temu w pełni odpowiadamy za całokształt działań, które prowadzone są na terenie nieruchomości.

Aranżacja ogrodu – profesjonalnie od A do Z

Aranżacja ogrodu jest dużym wyzwaniem logistycznym. Zależnie od stopnia skomplikowania planów, wymagane jest najczęściej przeprowadzenie wielu prac przygotowawczych, dzięki którym efekt końcowy będzie identyczny z zamierzeniami. Oznacza to, że wiele prac wykonywanych jest przez fachowców niepowiązanych bezpośrednio z ogrodnictwem. Jest niezwykle kłopotliwym zatrudnianie do tego rodzaju projektów kilku firm, zwłaszcza gdy zakres robót jest szeroki. Świadczona przez nas usługa aranżacji ogrodu rozwiązuje ten problem, dlatego stojące przed nami wyzwania nie stanowią dla naszej ekipy żadnego kłopotu. Stawiając na kompleksowość podejmujemy się wszelkich wyzwań, począwszy od  robót ziemnych z użyciem sprzętu budowlanego, poprzez instalacje nawodnieniowe i elektryczne, skończywszy na sadzeniu i nawożeniu roślin. Mając na uwadze wszelkie szczegóły i detale zawarte w projekcie, zajmujemy się także wykonawstwem stolarki oraz wszelkiego rodzaju dekoracji.

Architektura krajobrazu – mamy to we krwi!

Aranżacja ogrodu przydomowego składa się z wielu etapów i wymaga od wykonawcy dużej wiedzy oraz doświadczenia. Nasz zespół złożony z przedstawicieli wielu branż posiada wszechstronne umiejętności niezbędne dla tego rodzaju usługi. W naszym zgranym zespole znajdują się zarówno stolarze, ogrodnicy jak i murarze, którzy bez najmniejszych problemów zajmują się obróbką różnych materiałów używanych podczas prac. Swobodnie poruszamy się w zagadnieniach związanych zarówno z montażem instalacji nawodnieniowych, bez przeszkód montujemy oświetlenie, czy ogrodowe altany. Mając w zespole fachowców z wielu dziedzin nie boimy się żadnych wyzwań związanych z tworzeniem architektury krajobrazu. Z powodzeniem ułożymy kostkę brukową, stworzymy ścieżki i wykonamy efektowne ozdoby. Wszystko we własnym zakresie i bez angażowania w prace inwestora.

Aranżacje ogrodów – dokładnie i na czas

Wykonywane przez nas aranżacje ogrodów każdorazowo pokrywają się z wykonanym wcześniej projektem. Mamy świadomość, że powstały plan jest wynikiem szczegółowego poznania potrzeb i oczekiwań Klientów, dlatego też chcemy by efekt końcowy był dla nich satysfakcjonujący. Po przeprowadzeniu wstępnych prac, dzięki którym powstaje niezbędna infrastruktura, z wielką drobiazgowością instalujemy wszystkie naniesienia. Zgodnie z poczynionymi projektami odwzorowujemy i wykonujemy altany ogrodowe, oczka wodne, grille i ruszty oraz wszelkie urządzenia i ozdoby. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam na perfekcyjne i terminowe wykonanie powierzonych zleceń.

Aranżacja ogrodu przydomowego – efekt WOW!

Po ukończeniu etapów przygotowawczych oraz wszelkich instalacji, z ogromną pieczołowitością i fachowością przechodzimy do ostatniego etapu, jakim jest sadzenie roślin. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami, tworzymy zieloną przestrzeń, która już w niedalekiej przyszłości cieszyć będzie naszych Klientów. Dbamy nie tylko o niepowtarzalny styl czy optymalne rozmieszczenie, ale też łatwość przyszłego utrzymania wszelkich używanych bylin, krzewów i drzew. Zadbamy o odpowiedni rodzaj trawy i jej trwałość. Nie pozwalamy sobie na błędy, chcemy cieszyć się zadowoleniem Klienta z każdego etapu przeprowadzanych przez nas prac. Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych realizacji jak również opinii i recenzji, które wystawiają nam inwestorzy. Cieszymy się z każdej wykonanej przez nas aranżacji ogrodu, które często skutkują poleceniem naszej firmy kolejnym Klientom. To najlepiej świadczy o wysokim poziomie i jakości wykonywanych przez nas prac.

Aranżacja ogrodu przed domem i na działce

Nie poprzestajemy na tworzeniu pięknych ogrodów. Po zakończeniu zaplanowanych prac możemy zająć się także opieką i konserwacją, by powstały efekt pozostał z Państwem jak najdłużej. Nasze usługi obejmują również sezonowy serwis polegający na zabezpieczeniu roślin i infrastruktury w zależności od zmieniających się pór roku. Wszystkie nasze działania zmierzają do jak największej satysfakcji z posiadania wyjątkowego ogrodu przed domem, jego oryginalności, piękna i funkcjonalności. Lubimy naszą pracę, stąd jej efekty często przekraczają oczekiwania naszych Klientów.

Jeśli chcesz obejrzeć nasze realizacje, zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, które pokażą nie tylko wysoką jakość wykonywanych przez nas aranżacji, ale mogą też stać się inspiracją do stworzenia własnego projektu niepowtarzalnego i pięknego ogrodu.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ KOMPLEKSOWE USŁUGI ARANŻACJI OGORODÓW:

 • przygotowanie terenu,
 • instalacja systemów nawadniających,
 • instalacje elektryczne,
 • budowa tarasów,
 • budowa murków oporowych i konstrukcji betonowych oraz drewnianych,
 • budowa stawów, oczek wodnych, kaskad,
 • sadzenie roślin,
 • przesadzanie roślin,
 • budowa dróg ogrodowych, podjazdów i ścieżek,
 • zakładanie trawnika,
 • budowa ogrodów na dachach (ekstensywne i intensywne),
 • obsadzanie zieleni miejskiej,

ARANŻACJE OGRODÓW WYKONUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ! już dziś!

Zapraszamy do składania zapytań i skorzystania z bezpłatnej wyceny. Zakładanie ogrodów rozpoczynamy od dokładnej analizy uwarunkowań, po której przychodzi czas na roboty ziemne, prace instalatorskie, murarskie, brukarskie, aż po sadzenie roślin i zakładanie trawnika. Wszystkie prace wykonuje zespół rzetelnych, pomysłowych i doświadczonych ogrodników i instalatorów, co gwarantuje stworzenie wymarzonego ogrodu.