KOMPLEKSOWO I PROFESJONALNIE

PIELĘGNACJA OGRODÓW I ROŚLIN

7

Pielęgnacja ogrodów i zieleni

Pielęgnacja zieleni w ogrodach przydomowych to oferta skierowana do właścicieli domów, którzy dużą uwagę przywiązują do zadbanych i profesjonalnie utrzymanych zielonych przestrzeni, jednocześnie z uwagi na dużą ilość zobowiązań, nie posiadając czasu na samodzielne utrzymanie ogrodu. Konserwacja jest kontynuacją uprzedniej, oryginalnej aranżacji, której utrzymanie jest pracochłonne i wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Świadczona przez nas usługa sprawdza się również w przypadku ogrodów zajmujących wyjątkowo duży areał. Różnorodne nasadzenia, zabudowa rekreacyjna, mała architektura z drewna oraz strefy zabaw dla dzieci również wymagają okresowej konserwacji, którą nasza firma się zajmuje. Niezbędna jest także fachowa pielęgnacja trawnika, która utrzymana w doskonałej formie, stanowi błyskotliwą ozdobę i wizytówkę ogrodu. Brak stałej kontroli oraz fachowej wiedzy w zakresie utrzymania ogrodu, może doprowadzić do degradacji pięknego środowiska i strat, zarówno wizualnych, jak i materialnych. Mając na uwadze fakt, że znakomitej większości właścicieli domów zależy na pięknie przydomowych przestrzeni, warto powierzyć zadania związane z pielęgnacją ogrodu fachowcom z profesjonalnej i wyspecjalizowanej w tym kierunku firmie.

Pielęgnacja ogrodów – jak zadbać o ich piękno?

Wbrew pozorom, pielęgnacja ogrodu pochłania bardzo dużą ilość czasu. Wymaga też kompleksowej, specjalistycznej wiedzy nie tylko z zakresu uprawy roślin ozdobnych, ale też i dostępnych na rynku preparatów do nawożenia, wzmacniania gleby i utrzymania jej najlepszych dla konkretnych gatunków roślin parametrów. Konserwacja mebli oraz innych akcesoriów i obiektów w ogrodzie może okazać się uciążliwa ze względu na specyficzne wymagania co do utrzymania ich w czystości i przewidzianej funkcjonalności. Różnorodność środków służących pielęgnacji zieleni i infrastruktury w przydomowej przestrzeni sprawia, że często wybór właściwego produktu już stanowi duże wyzwanie. Warto zatem rozpatrzyć możliwość fachowej pomocy, jaką oferuje profesjonalna firma ogrodnicza z dużym doświadczeniem i wieloma tego rodzaju realizacjami w swoim portfolio.

Ogrodnik – profesjonalista w Twoim ogrodzie

Prócz szerokiej wiedzy z zakresu pielęgnacji ogrodów i zieleni dysponujemy także nowoczesnym parkiem maszynowym, niezbędnym do prowadzenia wszelkiego tego rodzaju prac. Naszą ekipę stanowią doświadczeni ogrodnicy, którzy podejmują się także trudnych zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury. W skład naszej firmy wchodzą również fachowcy z innych dziedzin, którzy dbają o okresowy serwis osprzętu ogrodniczego w postaci wszelkiego rodzaju instalacji oświetleniowych i nawadniających. Świadczymy kompleksowe usługi oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów. Dbamy, by mogli oni oddać się relaksowi i wypoczynkowi, całość prac związanych z pielęgnacją ogrodu biorąc na własne barki. Czerpiemy ogromną satysfakcję z naszej pracy. Cieszymy się patrząc jak, wskutek naszych prac, zielone przestrzenie wokół domu nabierają niepowtarzalnego blasku i piękna.

Pielęgnacja ogrodów – kompleksowo i na czas

Naszej pracy nie traktujemy sezonowo. Jesteśmy dostępni przez cały rok dbając także o przygotowanie ogrodu do okresu zimowego. Zabezpieczamy rośliny i wyposażenie, by wraz z nadejściem wiosny właściciele mogli cieszyć się pięknem zielonych przestrzeni już od pierwszych ciepłych i słonecznych dni. Dbamy o staranną pielęgnację trawników, krzewów i drzew. Zwracamy szczególną uwagę na właściwe nawodnienie i odżywianie gleby mając na względzie różnorodność znajdujących się w niej roślin.

Jesteśmy zbyt skromni by powiedzieć o sobie, że jesteśmy najlepsi w tej branży. Zachęcamy jednak do odwiedzin naszej galerii, w której znajdziecie Państwo efekty realizacji zleceń związanych z pielęgnacją zieleni i ogrodów. Warto samemu przekonać się jak piękne mogą być zadbane ogrody, które znajdują się pod naszą opieką. 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ:

 • kompleksowa pielęgnacja ogrodów i zieleni
 • pielęgnacja trawnika (aeracja, wertykulacja, koszenie, piaskowanie, nawożenie)
 • konserwacja systemów nawadniających
 • opryski na szkodniki i chwasty (chemiczne oraz ekologiczne)
 • cięcia pielęgnacyjne (sanitarne, odmładzające, formujące, stymulujące)
 • sadzenie i przesadzanie roślin
 • pielęgnacja zielonych ścian
 • pielęgnacja ogrodów wodnych
 • pielęgnacja roślin sezonowych – siew, nawożenie, cięcie, usuwanie
 • pielęgnacja ogrodów zielnych i warzywnych
 • pielęgnacja roślinności na dachach – dachy ekstensywne oraz intensywne,
 • zwalczanie chwastów
 • przygotowanie terenu pod nowe nasadzenia

Pieczołowita PIELĘGNACJA OGRODÓW NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ! już dziś!

Zapraszamy do składania zapytań i skorzystania z bezpłatnej wyceny. Profesjonalnie zadbamy o każdy ogród i sprawimy, że nabierze niepowtarzalnego blasku i czaru.